+380 (67) 42... показать
Treasure Finder PRO ##от компании## Роман - ##фото## 1

Treasure Finder PRO

В избранное
Заказать звонок
Задать вопрос
48 076
В наличии
Код: Treasure Finder PRO

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Контактная информация
Телефоны
+380 (67) 42... показать
Telegram
Адрес
87512, Украина, Харьковская обл., Харьков, Харьков на карте

Описание

Цей метод служить для виявлення знахідок — захованих скарбів, води і руд. Вважається, що неоднорідні речовини в шарах землі змінюють електричне поле.
Пристрій — це чутливий індикатор для виявлення змін у земних неоднорідних речовинах, як і для виявлення накопичень іонізуючого випромінювання у посуд з кераміки, скла, пластмаси, дерева, сухого піску, глини, шкіри та інших ізоляційних матеріалів, у яких знаходяться зариті дорогоцінні метали.
Коли золото, срібло, платина, мідь і інші були покладені в керамічний посуд, вони створюють іонне полі. Коли це іонне поле накопичується в посуді, через деякий певний час, кілька разів в році, це напруження розряджається. Дуже часто люди бачать це явище як полум'я синього, червонуватого, жовто-синього кольору. Полум'я має форму стовпчика, сфери або іскриться у вигляді сфери. Іноді явище повторюється двічі і триразово протягом декількох хвилин, з інтервалом від кількох секунд до кількох хвилин, і довше. Це електронне поле має різне за величиною напруження. Доведено, що це напруга сягає від кількох сотень тисяч вольт до декількох мільйонів вольт. Висока напруга створюється позитивно зарядженими іонами, які проникають під земну поверхню і як заряджають конденсатор керамічні, скляні, шкіряні, дерев'яні та інші види посуду з дорогоцінними металами в них. Посуд заряджається потужними передавачами, землетрусами і грозами. Treasure Finder PRO – це виключно чутливий приймач, який вловлює таку аномалію з відстані і дає можливість виявити посудину з монетами, який глибоко заритий в нормальній або дуже забрудненої металами середовищі. Як нам відомо, забруднена металами середовище не дозволяє пошуку стандартними металошукачами, якими важко працювати в таких місцях. Це пристрій має електроніку, спроектована виявляти позитивні і негативні іони, при цьому є індикація звуком і світлом різнокольорових світлодіодів, які означають, що виявлені позитивні або негативні іони.
Глибина роботи пристрою варіює від 1 до 6 метрів і від 1 до 20 метрів попереду в залежності від величини предмета, як і від того, яким напругою заряджений об'єкт.

Характеристики:
• Перемикач для низької та високої чутливості
• Перемикач для низької та високої частоти пошуку
• Контроль чутливості
• Контроль частоти
• Контроль поляризації
• Звукова індикація про наявність поля
• Світлодіодний індикатор поляризації
• Безперервна робота: 20-30 годин в залежності від батарейки
• Батарея: 9V (опціональна підзарядка і батарейка)
• Вага: 400 р.
• Довжина корпусу без антени: 190мм
• Гарантія 2 роки

Характеристики

Код товара
Treasure Finder PRO

Подобные товары

Глибинний металошукач NOKTA INVENIO PRO в Харьковской области от компании Роман
255 328
Глибинний металошукач DEEPHUNTER 3D PRO в Харьковской области от компании Роман
177 760
Digital DD PRO в Харьковской области от компании Роман
48 076
Digital DD PROКод: Digital DD PRO
Mole Impulse PRO в Харьковской области от компании Роман
31 916
Mole Impulse PROКод: Mole Impulse PRO